Domov Novice in aktualna obvestila Pogosta vpraůanja in odgovori Kontaktirajte nas

STROKOVNE DEJAVNOSTI

Iskanje po straneh:

Pogosta vprašanja in odgovori  

Welcome, Guest. Please Login or Register

Welcome on our forum! / Dobrodošli na našem forumu!
  HomeHelpSearchLoginRegister  

Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print
Zamenjava zobozdravnika (Read 14291 times)
Maja
Ex Member

Zamenjava zobozdravnika
27.06.06 at 09:44:56

Spoštovani!

Prosila bi za odgovor na naslednje vprašanje:

Pred časom sem ostala brez zobozdravnika, ker je moja zdravnica šla v privat, koncesijo pa ima samo za otroke in mladostnike. Tako sem ostala brez zdravnika. Nato sem hotela izbirati med dvema zobozdravnikoma. Toda ko sem prišla na bolečine k prvemu, mi ni hotel zdraviti zoba, brez da ne bi podpisala pristopno izjavo. Torej nimam sploh možnosti izbrati kateri zobozdravnik mi bolj ustreza? Niti med dvema? Zdaj moram čakati 1 leto, da lahko šele zamenjam zdravnika?

Prosim za čimprejšni odgovor.

Hvala

Maja
Back to top
« Last Edit: 12.05.10 at 10:51:45 by Skrbnik foruma »  

IP Logged

zd Cerknica
Guest

Re: Zamenjava zobozdravnika
Reply #1 - 05.07.06 at 09:21:01

Spoštovana!

V ZD Cerknica urejamo zobozdravstveno službo na novo, glede na dejstvo, da je koncem leta 2005 odšlo nekaj zobozdravnikov (nekateri privat, nekateri drugam). Trenutno delata 2 zobozdravnika za odrasle. Proti koncu letošnjega leta predvidevamo zaposlitev dveh novih zobozdravnikov za odrasle. Oba bosta paciente tudi opredeljevala. Imela boste možnost podpisati izjavo o izbiri osebnega zdravnika in se s tem opredeliti k izbranemu zdravniku.

direktor ZD Cerknica
                                                    Sašo Kavčič dr.med.spec.spl.med
Back to top

IP Logged

mitja
Ex Member

Reply #2 - 17.01.08 at 18:40:34

Pozdravljeni

Trenutno sem ostal brez zobozdravnika in me zanima če še katerih vaših zobozdravnikov jemle pacijente lahko je otroška ali odrasla ambulanta.Prosim če mi odpišete čim prej!

Za odgovor se Vam že vnaprej lepo zahvaljujem.

Lep pozdrav
Back to top
« Last Edit: 12.05.10 at 10:52:56 by Skrbnik foruma »  

IP Logged

Skrbnik foruma
YaBB Administrator

I love YaBB 2.5 AE!

Slovenija
Reply #3 - 21.01.08 at 07:35:24

Pozdravljeni!

V ZD Cerknica jemljeta paciente še dva zobozdravnika in sicer: Dejan Stojanov in Marija Georgieva.

Lep pozdrav!
ZD Cerknica
Back to top
« Last Edit: 03.07.12 at 07:53:44 by Skrbnik foruma »  

Administrator.
IP Logged

Page Index Toggle Pages: 1
Send Topic Print

Predstavitev  |  Strokovne dejavnosti  |  Splošne informacije  |  Promocija zdravja  |  Pogosta vprašanja in odgovori  |  Uporabne povezave