Urnik dela psihiatrične ambulante

26.06.2019
Psihiater dela ob sredah popoldan in sicer:

Julij 17., 24.
Avgust 28.
September 4., 18.
Oktober 9., 16., 23.
November 6., 20.
December 11.

Za 1. obisk pri zdravniku se je potrebno predhodno osebno naročiti v ambulanti z napotnico osebnega zdravnika, za vse ponovne obiske se lahko naročite ob sredah, ko ambulanta dela na telefon št. 70 50 120 ali na tel.št. 031 308 606..

V primeru akutnih hujših poslabšanj se lahko obrnete na: dežurnega zdravnika na psihiatrično kliniko Idrija (tel 05/ 37 34 400) ali psihiatrično kliniko Ljubljana v tamkajšnjo 24-urno dežurno službo.

Zdravnica: Irena Korelc, dr.med.spec.psih.