Urnik dela psihiatrične ambulante

19.09.2018
Psihiater dela ob sredah popoldan in sicer:

Oktober 3., 17.
November 7.
December 5.

Za 1. obisk pri zdravniku se je potrebno predhodno osebno naročiti v ambulanti z napotnico osebnega zdravnika, za vse ponovne obiske se lahko naročite ob sredah, ko ambulanta dela na telefon št. 70 50 120 ali na tel.št. 031 308 606..

V primeru akutnih hujših poslabšanj se lahko obrnete na: dežurnega zdravnika na psihiatrično kliniko Idrija (tel 05/ 37 34 400) ali psihiatrično kliniko Ljubljana v tamkajšnjo 24-urno dežurno službo.

Zdravnica: Irena Korelc, dr.med.spec.psih.

Predstavitev  |  Strokovne dejavnosti  |  Splošne informacije  |  Promocija zdravja  |  Pogosta vprašanja in odgovori  |  Uporabne povezave