Samoplačniško testiranje za podjetja in pravne osebe

09.02.2021
Samoplačniško testiranje za podjetja in pravne osebe bo po obveznem predhodnem naročilu organizirano pred Zdravstvenim domom Cerknica, v torek, 9. 2., od 13.30 ure dalje.
V predhodni prijavi zaposlenih na testiranje naj svoje zaposlene podjetja najavijo v dopoldanskem času, do 13:30 ure na e-mail kovid@zd-cerknica.si z naslednjimi podatki:
ime in priimek zaposlenega, ZZZS številko in telefonsko številko zaposlenega (ali telefonsko številko podjetja). Cena samoplačniškega testiranja je 25 EUR. Priložite NAROČILNICO!

Vnaprejšnje plačevanje NI POTREBNO. Po opravljenem testiranju bomo izstavili račun, ki ga plačate naknadno.

Nadaljnji termini testiranja bodo objavljeni na spletni strani Zdravstvenega doma Cerknica, spletni strani Občine Cerknica, Aplikaciji Občine Cerknica ter Facebook strani Občine Cerknica.