Testiranje na okužbo z COVID-19 s hitrimi antigenskimi testi

28.06.2021
V Zdravstvenem domu Cerknica opravljamo testiranje na virus SARS-Cov-2 s hitrimi antigenskimi testi v ponedeljek, sredo in petek.

POZOR - pri množičnem brezplačnem testiranju NE IZDAJAMO IZVIDOV o rezultatih testiranja, ker jih lahko dobite na portalu zvem.ezdrav.si

Ponedeljek 6.30 - 9.00 vzgojnovarstveni zavodi, samoplačniki
Sreda 7.00 - 9.00 podjetja, ki so po odloku vlade obvezna testirati, množično brezplačno, samoplačniki
petek 7.00 - 9.00 podjetja, ki so po odloku vlade obvezna testirati, množično brezplačno, samoplačniki.

S seboj morate imeti osebni dokument in kartico zdravstvenega zavarovanja. Vse, ki se boste odločili za hitro testiranje, prosimo, da v primeru gneče med čakanjem ohranjate medsebojno razdaljo in nosite masko. Vse ostale podatke, povezane s testiranjem in rezultati testa, boste dobili na mestu testiranja.

V kolikor v roku 24 ur ne dobite SMS sporočila o rezultatu vašega brisa, se prosimo obrnite na 065 601 567 (v ponedeljek, sredo in petek med 8.00 in 14.00 uro, ostale dni in ure se obrnite na NIJZ.
Pomembno! Testiranje je namenjeno iskanju morebitnih okuženih med na videz zdravo populacijo.
Zato tisti, ki imate kakršne koli, tudi blage znake bolezni, ne hodite na testiranje s hitrimi testi, ampak se samoizolirajte ter kontaktirajte svojega izbranega osebnega zdravnika, ki vas bo napotil na testiranje z metodo PCR.

Samoplačniki - fizične osebe
Za odvzem brisa je potrebno predhodno naročilo in plačilo.
Naročanje na odvzem samoplačniških brisov s hitrimi antigenskimi testi je možno v ponedeljek, sredo in petek od 8.00 – 10.00 ure na tel. št. 065 601 567. Na elektronsko pošto za testiranje samoplačniških brisov s hitrimi antigenskimi testi ne bomo odgovarjali.
• Odvzem brisov poteka v ponedeljek, sredo in petek po dogovoru (ob sobotah, nedeljah in praznikih brisov ne izvajamo).
CENA:
• Cena samoplačniškega testiranja na virus SARS-CoV-2 (HATG – t.i. hitri test) je 25,00 EUR.
Pri naročilu potrebujemo naslednje podatke:
• ime in priimek,
• datum rojstva,
• ZZZS številko zavarovanja,
• telefonsko številko ter
• potrdilo o nakazilu, iz katerega morajo biti razvidni podatki plačnika ter v namenu ime in priimek testirane osebe, katere pošljite na elektronski naslov kovid@zd-cerknica.si

Podatki za plačilo:
Zdravstveni dom Cerknica
Cesta 4. maja 17
1380 Cerknica
TRR: SI5601213 - 6030279729
BIC KODA: BSLJSI2X
SKLIC: SI 00 25000
NAMEN: Ime in priimek testirane osebe
ZNESEK: 25 EUR
Davčna številka: SI83479007

Pravne osebe (podjetja, ki po odloku vlade niso obvezna testirati)
V kolikor želite račun za opravljeno storitev na podjetje, na to opozorite v elektronskem sporočilu na e-naslov kovid@zd-cerknica.si ob naročilu in priložite naročilnico.
Vnaprejšnje plačevanje ni potrebno.
Po opravljenem testiranju bomo izstavili račun, ki ga plačate naknadno.