Cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu za občane občine Cerknica

02.11.2020
Obveščamo vse občane občine Cerknica, da občina Cerknica krije stroške cepljenja za prvo in tretjo dozo cepljenja proti klopnemu meningoencefalitisu. Drugo dozo plačajo pacienti sami!

Pacienti se lahko za cepljenje naročijo pri svojem izbranem zdravniku, v delovnem času ambulante izbranega zdravnika.

Pacienti, ki nimate izbranega zdravnika v ZD Cerknica, ste pa občani občine Cerknica, se lahko na cepljenje naročite na telefonsko številko 01/70 50 149 in sicer v ponedeljek, torek, sredo in petek dopoldan in v četrtek popoldan.