Upokojitev Snežne Kordiš, dr.med.spec.spl.med.

05.12.2019
ZD Cerknica, obvešča vse paciente, ki imate za izbranega osebnega zdravnika Snežno Kordiš, dr.med., spec.spl.med., da vam zaradi upokojitve zdravnice z 9.12.2019 preneha izbira osebnega zdravnika. Njeno ambulanto v pretežnem delu prevzema zdravnica Vesna Palčič, dr.med., spec.druž.med. Od 10.12.2019 dalje lahko opravite novo izbiro osebnega zdravnika v njeni ambulanti oz. v ambulantah, ki še sprejemajo nove paciente.
Na lokaciji Zdravstvene postaje Stari trg, c. Notranjskega odreda 36, Stari trg pri Ložu bo zdravnica Vesna Palčič, dr.med., spec.druž.med. na voljo pacientom:
- Ob ponedeljkih - popoldan
- 0b sredah - dopoldan
- Ob petkih - dopoldan
Ob torkih bo ordinacijski čas ambulante kot nadomestni zdravnik pokrival Luka Bavec, dr.med.-specializant pod mentorstvom, ob četrtkih nadomestni zdravnik Dušan Baraga, dr.med., spec.spl.med. Oba bosta delo opravljala v dopoldanskem terminu. Ta dva zdravnika NE OPREDELJUJETA novih pacientov.
Za dogovor glede izbire Vesne Palčič, dr.med., spec.druž.med. za vašega osebnega zdravnika se obrnite neposredno na samo ambulanto v času obratovanja na tel. št. 01/70-50-163.
Izbiro osebnega zdravnika lahko opravite tudi na lokaciji ZD Cerknica, Cesta 4. maja 17, Cerknica, pri zdravnikih, ki še sprejemajo nove paciente ( Anja Oman Puntar, dr.med., spec.druž.med., Sašo Kavčič, dr.med., spec.spl.med., Branko Krpina, dr.med.). Za izbiro osebnega zfuavnika se dogovarjate neposredno s posamezno ambulanto.