Sprememba ambulante Vesne Palčič, dr.med.spec.druž.med.

05.02.2020
ZD Cerknica, obvešča vse paciente, ki imajo izbranega osebnega zdravnika v ambulanti družinske medicine v ZD Cerknica pri zdravnici Vesni Palčič, dr.med., spec.druž.med., da od 10.12.2019 dalje nima več ambulante na lokaciji ZD Cerknica, C. 4. maja 17, Cerknica. Vse opredeljene paciente v njeni ambulanti v Cerknici obveščamo, da imate zaradi nemotene dostopnosti do zdravstvenih storitev možnost izbire novega osebnega zdravnika na lokaciji ZD Cerknica, C.4. maja 17, Cerknica, pri zdravnikih, ki še sprejemano nove paciente in sicer :
- Sašo Kavčič, dr. med., spec. spl. med.,
        Kontakt: tel.št. 01/70-50-120
- Branko Krpina, dr. med.
        Kontakt: tel.št. : 01/70- 50-123.
Za morebitno novo izbiro osebnega zdravnika se dogovorite neposredno s posamezno ambulanto v njenem ordinacijskem času.